0 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
24 May 0

Makyaj

Written By: kozmotek Published In: Makyaj Hits: 1948

BODYOGRAPHY

Bodyography, 1990'dan günümüze 6 kıta ve 50'den fazla ülkede profesyonel kozmetikte gelişerek dünya çapında sektör lideri olmuştur. Sadece en iyi içerik ve bileşenleri kullanarak çarpıcı ve dikkat çeken ürünler yaratan Bodyography, ününü tüm ihtişamı ile yaratmıştır.
Bodyography;
- Amerika'da üretilmektedir.
- Testlerinde hiçbir canlı kullanılmadığı PETA tarafından onaylanmıştır.
- Vegan, gluten ve paraben içermez.
- Basit ve etkilidir.
- Güzellik sektörünün en güvenilir markalarındandır.

Bodyography Dudak Makyajı

Dudaklarınıza aloe vera içeriğiyle antioksidan etkisi sağlar. Gluten ve paraben içermeyen içeriğe sahiptir ve en önemlisi hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Pigmentli yapısı ile dudaklarınızda uzun süre kalacak ve çekiciliğinizden hiç bir ödün vermeyeceksiniz.

Bodyography Göz Makyajı

Göz makyajı uygularken aynı zamanda zarar vermeyen içeriğiyle Bodyography göz makyajı ürünleri, daha çarpıcı bakışlara sahip olmanıza imkan verir. Gluten ve paraben içermeyen ve içeriğindeki pigmentler ile kalıcığını uzun süre devam ürünleriyle sizi bekliyor! Vegan içerikli ve vitaminli ürünleri göz makyajı uygulamalarında göz çevrenizin ve kirpiklerinizin korunmasını sağlayan ürünlere Sachane.com güvencesi ile sahip olmanız mümkün.


Bodyography Vücut Makyajı

Nefes alan formülü sayesinde güneşsiz bronzluğun tadını çkarabilirsiniz! Vitaminli ve mineralli içeriği ile cildinizi bronzlaştırırken aynı zamanda yaşlanma belirtilerinin de önüne geçmenizi sağlar.

Bodyography Yüz Makyajı

Bodyography cilt makyajı uygularken cildinizi koruyan, mineral ve vitaminler içeren ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleri ile sizi güzelleştirmeyi amaçlıyor. Doğal içerikleriyle cildinizde de doğal görünüm sağlayan makyaj ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bodyography Cilt Bakımı

Doğal ve etkili maddelerle formüle edilmiştir. Cildinizin gözle görünür ve hissedilir şekilde değişmesine yardımcı olur. Anti-aging ve antioksidan özlü bitkilerden elde edilen ürünleri cilde esneklik ve gençbir görünüm sağlar.

 

 

Tags:

Leave A Comment

Full Name
E-Posta Adresi:
Comment
Captcha
© 2012-2015 www.kozmotek.com.
Mağazamız da yapacağınız işlemler 256Bit SSL sertifikası ile şifrelenmekte ve güvenli bir alışveriş ortamı oluşturmak için korunmaktadır